Lodgetent met badkamer in de Lot

  • Frankrijk
  • Lot
  • Séniergues

Op Domaine de la Faurie staan 2 soorten glamping tenten; lodgetenten met eigen badkamer en verdieping/loft en safaritenten met eigen badkamer. Beide typen tenten staan tussen de bomen en hebben uitzicht op de vallei.

  • 2 tot 6 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • In de natuur, Op een camping
  • Gratis Wifi

Glamping in een lodgetent met badkamer in de Lot

Deze camping ligt op een heuvel van 27 hectare ongerepte natuur en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Centraal op het domein staat een historische duiventoren met karakteristieke gebouwen.
Lees meer
Toon op kaart
Tendi- lodgetent Domaine de la Faurie

In het kort:

  • Bijzondere lodgetenten met badkamer
  • Dit camping ligt op een heuvel van 27 hectare ongerepte natuur
  • Uitzicht op de vallei vanuit de tent

Beschikbaarheid

Actuele beschikbaarheid & prijs vind je op de website van de camping. Deze luxe tent wordt aangeboden via: Tendi

Bekijk prijzen

Lodgetent met badkamer

De lodgetenten staan tussen de bomen en hebben uitzicht op de vallei. Deze glamping tenten hebben een sfeervolle veranda met loungeset, een eigen badkamer, keuken, woonkamer en een verdieping/loft.

Camping Domaine de la Faurie

Domaine de la Faurie ligt in een groene, heuvelachtige omgeving tussen de Lot en de Dordogne. Er is een heerlijk verwarmd zwembad met luchtbedden en apart kinderbad aanwezig. Voor de kids is er een speeltuintje. ’s Avonds kun je in het restaurant of op het terras heerlijk genieten van de lokale gastronomie, streekproducten, de lokale wijnen en het fantastische uitzicht. In het winkeltje bij de receptie kunnen enkele lokale specialiteiten gekocht worden.

Omgeving

Domaine de la Faurie ligt op een heuvel en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Op nog geen 5 kilometer afstand vind je een bakker, een slager, een supermarkt, diverse restaurants en overige faciliteiten. De streek is rijk aan historische gebouwen, middeleeuwse kastelen en prehistorische sites en grotten. Saint-Cirq-Lapopie, Gourdon, Rocamadour en Gramat zijn slechts een paar voorbeelden van prachtige oude stadjes in de directe omgeving.

Deze accommodatie vind je in de thema's:

  • Frankrijk
  • Lot
  • Séniergues
vanaf € 549,- per week

Beschikbaarheid

Bekijk prijzen
Snelcode: 1161

Andere luxe tenten: