Safaritent met eigen sanitair voor 6 personen in zuid Frankrijk

  • Frankrijk
  • Lot
  • Saint-Parthem

Vier vakantie in het zonnige zuid Frankrijk en ervaar een heerlijke Glamping vakantie

  • 2 tot 6 personen
  • Huisdieren toegestaan
  • In de natuur, Bij een meer of rivier, Op een camping
  • Gratis Wifi

Boek nu je Safaritent met prive sanitair op deze heerlijke familiecamping en geniet elkaar in viva la France.

Ontdek een schitterend stukje Frankrijk, waar de nadruk ligt op natuur en gastvrijheid. Hier komen rust, ruimte en vakantieplezier perfect samen.
Lees meer
Toon op kaart
Vodatent-Camping Pittoresque. 6 persoons Safaritent met badkamer

In het kort:

  • Zwembad en waterpret in de rivier
  • Gelegen midden in de natuur
  • Beklim de bergkloven van La Truyère

Beschikbaarheid

Actuele beschikbaarheid & prijs vind je op de website van de camping. Deze luxe tent wordt aangeboden via: Vodatent

Bekijk prijzen

Safaritent voor 6 personen met badkamer

Geniet met jouw gezin van ultiem vakantieplezier in de Safaritent met eigen badkamer. Vanwege het dubbele stapelbed is de Safaritent ideaal voor grotere gezinnen tot maximaal 6 personen. Naast de slaapkamer met stapelbedden is er een gezellige ouderslaapkamer met een comfortabel tweepersoonsbed, compleet met dekens en kussens. De Safaritent beschikt over een knusse veranda met luifel, ideaal voor ontspanning in de buitenlucht. De volledig uitgeruste keuken is van alle gemakken voorzien van koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker. En als kers op de taart, geniet van de luxe badkamer met douche, toilet en wastafel. Alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie in de Lot zijn aanwezig!

Camping Pittoresque

In het zuiden van Frankrijk, langs de rivier de Lot, bevindt zich Camping Pittoresque. Te midden van de natuur biedt de camping een geweldige tijd voor zowel jong als oud! Verken middeleeuwse dorpjes of beklim de bergkloven van La Truyère. Geniet van zwemmen in de rivier en ontspan bij het verkoelende buitenzwembad op de camping. Sportliefhebbers kunnen zich uitleven op de tennisbaan, volleybalveld en pingpongtafel. Voor de kleintjes is er een animatieteam en een kinderclub in het hoogseizoen. Ontspan op het terras, in het restaurant of aan de bar met heerlijke hapjes en drankjes. Een perfecte vakantiebestemming!

Omgeving

Verken de betoverende omgeving rondom camping Pittoresque, waar charmante steden en knusse dorpen wachten om door jou ontdekt te worden. Geniet van lokale markten met smaken en ambachten en wandel door de geplaveide straten van het prachtige dorp Conques, een van de mooiste in heel Frankrijk. Voor levendige stadsavonturen zijn Rodez en Figeac absoluut de moeite waard. De natuurlijke omgeving biedt volop mogelijkheden om te wandelen of te fietsen, terwijl de kalme rivier naast onze camping uitnodigt tot verfrissende kanotochten en zwemmomenten. Ontdek indrukwekkende bergen met wandel- en klimroutes via via ferrata. De omgeving herbergt ook mysterieuze grotten die wachten om ontdekt te worden.

Deze accommodatie vind je in de thema's:

  • Frankrijk
  • Lot
  • Saint-Parthem
vanaf € 575,- per week

Beschikbaarheid

Bekijk prijzen
Snelcode: 1630

Andere luxe tenten: