
Lodgetent
- Nederland
- Gelderland
- Winterswijk
Vakantie vieren in een safaritent met badkamer in de Languedoc Roussillon, zoek en boek je vakantie naar Frankrijk!
Actuele beschikbaarheid & prijs vind je op de website van de camping. Deze luxe tent wordt aangeboden via: Allcamps
Bekijk prijzenDeze gezellige Lodgetent doet door het vele houtgebruik overkomen als een gezellig chalet. Je zult verbaast staan over de moderne inrichting en comfort die de Lodgetetent te bieden heeft. De gezellig keuken staat centraal en is voorzien van diverse apparatuur en een grote koelkast. De badkamer is ruime en voorzien van een douche, toilet en apart toilet. Uitslapen kan in een van de twee slaapkamers, een met tweepersoonsbed en een met stapelbed en eenpersoonsbed. Buiten op het terras staat een lounge set waar je heerlijk kunt genieten van je vakantie in de Languedoc Roussillon.
Voor degene die frans spreken begrijpen de naam Camping Domaine Presqu'île de la Franqui al, namelijk het schiereiland Franqui waarop deze prachtige camping is gelegen. Direct gelegen aan zee en strand waar je uren kunt doorbrengen en genieten van de zon. Verkoeling is ook te vinden in een van de twee zwembaden met apart peuterbad en een wellnesscentrum met jacuzzi en sauna waar je even heerlijk kunt ontspannen. Maar de sportievelingen kunnen hier ook volop genieten. Naast de camping is een ranch waar je kunt paardrijden, de ideale manier om de omgeving te verkennen. Als je dat iets te spannend vindt, dan kun je je ook uitleven op de camping op het sportveld of bij de animatie die vaak leuke sportieve activiteiten organiseert. Lekker eten hoort er natuurlijk ook bij op vakantie dus laat je lekker verwennen in het restaurant,
De camping ligt tussen La Plage des Coussoules” en het met flamingo’s gevulde binnenmeer l’Etang de la Palme waar je het schiereiland La Franqui vindt. Een prachtig autovrijgebied om eens per fiets of mountainbike te verkennen. Aan het strand bij de camping kun je diverse watersportactiviteiten ondernemen. Houd je meer van shoppen, steden bezichtigen en natuurlijk op een terrasje mensen kijken, ga dan eens naar Narbonne, Montpelier of Carcassonne. Ook zit je vlakbij de Spaanse grens dus een dagje shoppen in Spanje behoort tevens tot de mogelijkheden.
Actuele beschikbaarheid & prijs vind je op de website van de camping. Deze luxe tent wordt aangeboden via: Allcamps
Bekijk prijzen