Luxe Safaritent met badkamer in het zonnige zuid Frankrijk

  • Frankrijk
  • Lot
  • Saint-Parthem

Zuid Frankrijk! De ideale vakantiebestemming voor een onvergetelijke Glamping ervaring

  • 2 tot 4 personen
  • Huisdieren toegestaan
  • In de natuur, Bij een meer of rivier, Op een camping
  • Gratis Wifi

Vakantie in de Lot in Frankrijk is vakantie vieren waar vakantie voor bedoelt is, puur genieten van elkaar en de omgeving!

Speciaal voor families die op zoek zijn naar rust, ruimte en plezier tijdens hun vakantie. Ontdek een charmant stukje Frankrijk, waar aandacht voor natuur en warme gastvrijheid hoog in het vaandel staat.
Lees meer
Toon op kaart
Vodatent-CampingPittoresque. 4 persoons Safaritent met badkamer

In het kort:

  • Direct gelegen aan de rivier
  • Mooi zwembad
  • Bezoek middeleeuwse dorpjes

Beschikbaarheid

Actuele beschikbaarheid & prijs vind je op de website van de camping. Deze luxe tent wordt aangeboden via: Vodatent

Bekijk prijzen

Safaritent voor 4 personen met badkamer

Begin je vakantie in deze gezellige Safaritent, ideaal voor 4 personen. De Safaritent straalt een stoere, robuuste sfeer uit en beschikt over een ruim terras waar je tot laat in de avond kunt genieten van het buitenleven. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een aparte slaapkamer met een stapelbed, allen voorzien van kussen en dekens. Binnen is er een ruime keuken met alle benodigdheden om zelf te koken, inclusief alle inventaris en apparatuur. De badkamer is ruim en voorzien van een douche, toilet en wastafel.

Camping Pittoresque

Camping Pittoresque, gelegen aan de schilderachtige rivier de Lot in het zuiden van Frankrijk, biedt een geweldige tijd voor gezinnen die houden van de natuur! Geniet van waterplezier in de rivier en ontspan bij het verkoelende buitenzwembad. Sportliefhebbers kunnen terecht op de tennisbaan, volleybalveld en pingpongtafel. Voor de kleintjes is er een gezellig animatieteam en een kinderclub tijdens het hoogseizoen. Ontdek middeleeuwse dorpjes of verken de bergkloven van La Truyère om daarna te ontspannen op het terras, in het restaurant of aan de bar met culinaire hapjes en drankjes. Een ideale vakantiebestemming voor het hele gezin!

Omgeving

Ontdek de overvloed aan mogelijkheden om te wandelen en te fietsen in de omgeving, terwijl de rustige rivier naast camping Pittoresque je uitnodigt tot verfrissende kanotochten en zwemplezier. Verken imposante bergen met wandel- en klimroutes, waaronder via ferrata-trajecten. Ontdek mysterieuze grotten die wachten om verkend te worden. Camping Pittoresque heeft de ideale ligging om charmante steden en knusse dorpen te bezoeken en een stukje cultuur op te snuiven. Of bezoek een lokale markt en proef smaken en bewonder de ambachten. Ook het prachtige Conques is een aanrader, een van de mooiste dorpen in heel Frankrijk. Voor levendige stadsavonturen zijn Rodez en Figeac absoluut de moeite waard.

Deze accommodatie vind je in de thema's:

  • Frankrijk
  • Lot
  • Saint-Parthem
vanaf € 485,- per week

Beschikbaarheid

Bekijk prijzen
Snelcode: 1631

Andere luxe tenten: