Safaritent met badkamer in de Lot

  • Frankrijk
  • Lot
  • Séniergues

Luxe safaritenten met eigen badkamer op 4* camping in de Lot. De safaritenten staan tussen de bomen en hebben uitzicht op de vallei.

  • 2 tot 4 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • In de natuur, Op een camping
  • Gratis Wifi

Domaine de la Faurie ligt op een heuvel van 27 hectare ongerepte natuur en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Centraal op het domein staat een historische duiventoren met karakteristieke gebouwen.
Lees meer
Toon op kaart
Tendi- safaritent Domaine de la Faurie

In het kort:

  • Bijzondere safaritenten met badkamer
  • Op een heuvel van 27 hectare ongerepte natuur
  • Uitzicht op de vallei vanuit de tent

Beschikbaarheid

Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze luxe tent ga je naar onze partner Tendi

Ga naar de website

Safaritent met badkamer

Overnachten in een luxe safaritent met badkamer. De safaritenten hebben 2 slaapkamers, een complete keuken, woonkamer, eigen sanitair en een ruim terras met luifel. De safaritent met badkamer is geschikt voor max. 4 personen (2 volwassenen en 2 kinderen).

Camping Domaine de la Faurie

Domaine de la Faurie ligt in een groene, heuvelachtige omgeving tussen de Lot en de Dordogne. Er is een heerlijk verwarmd zwembad met luchtbedden en apart kinderbad aanwezig. Voor de kids is er een speeltuintje. ’s Avonds kun je in het restaurant of op het terras heerlijk genieten van de lokale gastronomie, streekproducten, de lokale wijnen en het fantastische uitzicht. In het winkeltje bij de receptie kunnen enkele lokale specialiteiten gekocht worden.

Omgeving

Domaine de la Faurie ligt op een heuvel en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Op nog geen 5 kilometer afstand vind je een bakker, een slager, een supermarkt, diverse restaurants en overige faciliteiten. De streek is rijk aan historische gebouwen, middeleeuwse kastelen en prehistorische sites en grotten. Saint-Cirq-Lapopie, Gourdon, Rocamadour en Gramat zijn slechts een paar voorbeelden van prachtige oude stadjes in de directe omgeving.

  • Frankrijk
  • Lot
  • Séniergues
vanaf € 524,- per week

Beschikbaarheid

Ga naar de website
Snelcode: 1206

Andere luxe tenten: